Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Kowalski
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
6554
30.04.2010, 16:05
Orzeu jak zapowiadasz, że sobie odpuścisz to dotrzymaj proszę słowa. Jak nie rozumiesz dlaczego przypomina gorsze czasy to tym bardziej odpuść
Przy okazji chciałem zapytać ile osób uczestniczyło w marszu poparcia dla IPN? Ktoś wie?
Ostatnio edytowane przez Kowalski : 30.04.2010 o godz. 16:08.
Kowalski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kowalski
Znajdź inne posty napisane przez Kowalski