|
Element świetnie to ująłeś, na tym forum jest mnóstwo ludzi którzy zmieniają zdanie jak chorągiewka. p. Cupiał był cudowny teraz wynocha, Skorżę nosili na rekach teraz równają z błotem, Henu był "Bogiem" potem wredną szuja, a teraz jak znów jest świetny, nie daj boże nie zdobędzie mistrzostwa to znowu będą pisać ze poco było zmieniać Skorżę. Taka sama sytuacja tyczy sie opinie o zawodnikach, nie ma sie co podniecać żadnym graczem nawet takim za 3 mil euro, bo puki nie pokaże klasy to dla mnie jest zwykłym piłkarzem jakich są miliony.
|