czy to bedzie czyms zasloniete
http://i42.tinypic.com/zuh060.jpg ( tak jak to jest na powstalych D i E
http://i39.tinypic.com/fbg802.jpg )
czy to bedzie zasloniete
http://i41.tinypic.com/29o39qf.jpg (tak jak to jest na Manchesterze
http://i40.tinypic.com/nqzaeg.jpg czy Chelsea
http://i41.tinypic.com/6r4mxl.jpg ) czy zamierzaja dac metrowa barierke i liczyc sie z konsekwencjami gdyby jakies dziecko przechodzilo obok balkoniku na wysokosci kilkudziesieciu metrow.. (a nawet i nie dziecko)
czy nie mozna zlikwidowac tych plotow przed D i E (i tej niepotrzebnej sciezki na 3 metry szerokosci jak przed jakims blokiem na osiedlu) wstawic tam niskie ploty i wchodzic wychodzic wejsciami w trybunach
http://i41.tinypic.com/15etpnk.jpg ,
http://i44.tinypic.com/281a4bl.jpga co za tym idzie bedzie lepsza akustyka i widok z dolnych rzedow (nie trzeba likwidowac fosy ktora i tak jest zabudowana)
czy te plastikowe szyby na D beda zlikwidowane co pomoze w kordynacji dopingiem (np. za bary) czy w polepszeniu wygladu opraw (np. kartoniad) i przy okazji mogliby tam wstawic wiecej lamp
http://i39.tinypic.com/fbg802.jpg bo jak jest oprawa i plotno tam na gorze to calkowicie nie widac co tam pisze..
i najwazniejsze (moze beda osoby z klubu) czy SA zamierza storzyc muzeum wspolnie z TS-em (wszystkie pamiatki, trofea, zdjecia (koszykowka, siatkowka, gimnastyka itd..) i wstawic do muzeum na stadionie, jest tego mnostwo, wrazenie niesamowite.. a przeciez Wisla to Wisla