Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 30.04.2010, 13:09
Jeśli tylko Ba jest zdrowy w 100% niech gra od pierwszej minuty. Mam nadzieję, że nie będzie cackania i nasi się szybko rzucą do ataku, co mogłoby zaowocować bramką. Trzeba zagrać agresywnie, bo jak pokazał mecz Korony z Legią, chłopaki z Kielc są ambitni i potrafią rozgrywać piłkę.
Liczę na Brożka i Boguskiego. Z Piastem było lepiej, mam nadzieję, że w kolejnych meczach nie będą tylko i wyłącznie dwoma cieniami biegającymi pod bramką przeciwnika.
What's new?

Odpowiedz cytując