Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Valdaer
Member
Od: 12.2009
Offline
#
9390
30.04.2010, 13:04
A nie mogą zlecić murawy, wykończenia wnętrzn D i IT obecnemu wykonawcy polimexowi bez żadnych przetargów żeby było szybciej?
Valdaer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Valdaer
Znajdź inne posty napisane przez Valdaer