Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 30.04.2010, 12:34
LAB napisał(a):Wyświetl post
w takim razie przepraszam,poprostu ktos tam gdzies narzekał ze daja nam sedziego z Warszawy,ale mozliwe ze sobie cos pomieszalem.
Dali nam na mecz z Piastem i podarowal nam 2 bramki wiec dajmyu sobie spokoj juz z tymi teoriami spiskowymi bo to jest zenujace. Ten zly, ten niedobry,
a Kaczynski zginal w zamachu - bla bla bla.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując