LAB napisał(a):

|
w takim razie przepraszam,poprostu ktos tam gdzies narzekał ze daja nam sedziego z Warszawy,ale mozliwe ze sobie cos pomieszalem.
|
Dali nam na mecz z Piastem i podarowal nam 2 bramki wiec dajmyu sobie spokoj juz z tymi teoriami spiskowymi bo to jest zenujace. Ten zly, ten niedobry,
a Kaczynski zginal w zamachu - bla bla bla.