Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 30.04.2010, 12:06
WislakWloszczowa napisał(a):Wyświetl post
dzisiaj jadę pierwszy raz na Suche Stawy i mam pytanie jak jest na sektorze 3, każdy siada jak chce czy tak jak na bilecie? i Jak coś to gdzie mniej więcej jest rząd 2 na tym sektorze(po środku czy za bramką)? aa i czy można spokojnie zaparkować samochód na świętokrzyskiej rejestracji w pobliżu stadionu?
1) Stajesz tam gdzie jest miejsce, ale pamietaj, ze tam nie idzie sie ogladac meczu, tylko dopingowac.
2) Co do parkowania to nie radzilbym, nigdy nic nie wiadomo. Walnie Ci jakis maloletni "hóls" kamieniem i bedziesz miec problem.
Odpowiedz cytując