Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 30.04.2010, 09:25
Ja bym dał taki skład:
Alvarez-Glowacki-Marcelo-Pi.Brozek
Łobodzinski-Sobolewski-Ba-Małecki
Pa.Brozek-Boguski
w bramce z koniecznosci Juszczyk
Odpowiedz cytując