Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 30.04.2010, 09:22
Ciekawe jaki skład wystawi Kasperczak.
Zwłaszcza w środku pola. Z jednej strony Diaz powinien grać obok Sobola, ale z drugiej, może by tak Mączyński? Musimy atakować, a Krzysiek jakby bardziej się do tego nadaje. Na skrzydłach dałbym Małego z Łobo, Kirm póki co nie prezentuje niestety niczego.
Odpowiedz cytując