Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5483
Stary 30.04.2010, 09:12
Mam nadzieję, że nikomu w klubie nie przyjdzie do głowy płacić.
Ostatnio Lechii kazano płacic za obrażanie Muchy, teraz nam za starą przyśpiewkę. Legii nie ukarano, bo jak ****y wytłumaczyły nie wnikają w sprawy wewnątrz klubowe.
Jesli bedą konsekwentni, następne rozgrywki 2010/11 się nie rozpoczną, bo przez ostatnie 4 kolejki na wszystkich stadionach pojawią się przeklenstwa i to już będzie wielokrotna recydywa i pewnie zamknięcia stadionów.

Za "jebać PZPN" nie karzą, ale pewnie za "jebać Ekstraklasę SA" wyrzucaliby z ligi.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując