Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22496
Stary 29.04.2010, 22:43
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Wojtas James,Dida,Hildebrand,Cerny,Cudicini,Sergio są za słabi?chyba raczej poza zasięgiem Wisły chociaż zobaczymy na pewno ktoś z tej listy trafi na Reymonta obstawiam kogoś z trójki Stoikovic Pesković(ta dwójka swego czasu była wiązana z Wisłą i Wisła też wyrażała zainteresowanie nimi),Jurgen Macho
ironia człowieku...ironia...

ja osobiście wszystkie pieniądze jakie będziemy mieć na transfery przeznaczyłbym na Sobiecha. Gość może zdecydowanie przeskoczyć Lewandowskiego.
Odpowiedz cytując