JOSE 841 napisał(a):

Wojtas James,Dida,Hildebrand,Cerny,Cudicini,Sergio są za słabi ?chyba raczej poza zasięgiem Wisły chociaż zobaczymy na pewno ktoś z tej listy trafi na Reymonta obstawiam kogoś z trójki Stoikovic Pesković(ta dwójka swego czasu była wiązana z Wisłą i Wisła też wyrażała zainteresowanie nimi),Jurgen Macho
|
ironia człowieku...ironia...
ja osobiście wszystkie pieniądze jakie będziemy mieć na transfery przeznaczyłbym na Sobiecha. Gość może zdecydowanie przeskoczyć Lewandowskiego.