Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 29.04.2010, 21:25
Proximus napisał(a):Wyświetl post
Trochę tego nie rozumiem. W zeszłym sezonie była podnieta za każdym razem jak Siejewicz nam sędziował, że to najlepszy sędzia w lidze itp., a teraz dali nam jego i płacz.
Bo to jest już takie pisanie na alibi. Gdyby nie poszło... Co poniektórzy nie wytrzymują chyba ciśnienia. Jak słusznie zauważył MaciekTSW, należy zagrać tak, ażeby sędzia nie popsuł świętowania ze zdobycia 3pkt. A jak to zrobić? Recepta jest prosta: gramy swoje i jesteśmy w pełni skoncentrowani do końca meczu, jak przystało na profesjonalistów. Do tego możemy liczyć na dobre ustawienie przez Kasperczaka i jego nosa do zmian. Co do ewentualnych kartek dla Diaza czy Marcelo, to wolę je teraz i nawet zaparkować autobus w bramce podczas meczu z Legią, niż żeby nie było ich na derbach. Cracovii musimy spuścić solidny wp*erdol aby powetować sobie ostatnią haniebną porażkę.
Odpowiedz cytując