Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 29.04.2010, 20:59
Trochę tego nie rozumiem. W zeszłym sezonie była podnieta za każdym razem jak Siejewicz nam sędziował, że to najlepszy sędzia w lidze itp., a teraz dali nam jego i płacz.
Odpowiedz cytując