Wyświetl pojedynczy post
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 29.04.2010, 20:56
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
A przepraszam, który jest z Warszawy, bo nie za bardzo się już orientuje w tych wszystkich postach o sędziach.
Siejewicz jest jak się nie mylę z Białegostoku.
w takim razie przepraszam,poprostu ktos tam gdzies narzekał ze daja nam sedziego z Warszawy,ale mozliwe ze sobie cos pomieszalem.
Odpowiedz cytując