WISŁAZWE napisał(a):

A przepraszam, który jest z Warszawy, bo nie za bardzo się już orientuje w tych wszystkich postach o sędziach.
Siejewicz jest jak się nie mylę z Białegostoku.
|
w takim razie przepraszam,poprostu ktos tam gdzies narzekał ze daja nam sedziego z Warszawy,ale mozliwe ze sobie cos pomieszalem.