Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 29.04.2010, 20:42
LAB napisał(a):Wyświetl post
tez uwazam ze linia Głowa-Cleber była by odpowiednia wiedzac ze sedzia bedzie z Warszawy(to chyba ten co w radiu wygral kase ) a Marcelo masakruje Legie
jirsak wykartkowany to znowu nie taka strata wielka.
Ewentualnie Jop ktory z Lechem prezentowal sie solidnie.
A przepraszam, który jest z Warszawy, bo nie za bardzo się już orientuje w tych wszystkich postach o sędziach.
Siejewicz jest jak się nie mylę z Białegostoku.
Odpowiedz cytując