Temat
:
[27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00
Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
45
29.04.2010, 20:42
LAB
napisał(a):
tez uwazam ze linia Głowa-Cleber była by odpowiednia wiedzac
ze sedzia bedzie z Warszawy
(to chyba ten co w radiu wygral kase
) a Marcelo masakruje Legie
jirsak wykartkowany to znowu nie taka strata wielka.
Ewentualnie Jop ktory z Lechem prezentowal sie solidnie.
A przepraszam, który jest z Warszawy, bo nie za bardzo się już orientuje w tych wszystkich postach o sędziach.
Siejewicz jest jak się nie mylę z Białegostoku.
WISŁAZWE
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WISŁAZWE
Znajdź inne posty napisane przez WISŁAZWE