Wyświetl pojedynczy post
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 29.04.2010, 20:38
tez uwazam ze linia Głowa-Cleber była by odpowiednia wiedzac ze sedzia bedzie z Warszawy(to chyba ten co w radiu wygral kase ) a Marcelo masakruje Legie
jirsak wykartkowany to znowu nie taka strata wielka.
Ewentualnie Jop ktory z Lechem prezentowal sie solidnie.
Odpowiedz cytując