tez uwazam ze linia Głowa-Cleber była by odpowiednia wiedzac ze sedzia bedzie z Warszawy(to chyba ten co w radiu wygral kase

) a Marcelo masakruje Legie

jirsak wykartkowany to znowu nie taka strata wielka.
Ewentualnie Jop ktory z Lechem prezentowal sie solidnie.