|
Rzeczywiście tak przeglądam statystki i widzę, że nas ''nie trawi'' sędziował na w tym sezonie
5 razy :
3 zwycięstwa
1 remis
1 porażka
pokazał nam 8 żółtych kartek ale 6 pokazał rywalom co wcale nie jet tak dużą różnicą.
Wrzucie na luz bo jeszcze się mecz nie zaczął a tu już, że sędzia będzie bohaterem i na pewno nie wygramy dzięki sędziemu, poczekajmy do piątku po meczu i wtedy ocenimy.
|