Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 29.04.2010, 19:51
Panowie, wrzućcie na luz. Polemiki są tu zbędne. Zostały do końca cztery mecze w lidze, pierwszy już jutro, a z każdym kolejnym zbliżamy się do mistrzostwa. Myślę, że jutro Wisła zrobi kolejny kroczek w stronę 13 już tytułu.

Choć Siejewicz nie jest moim ulubionym arbitrem, to sądzę, że aż tak kontrowersyjnych decyzji podjąć nie powinien, bo jako taki poziom jednak trzyma, spośród tej "elity" polskich sędziów, którzy pozostali po tej całej aferze korupcyjnej. Jego pracę ocenimy po meczu. Nie ma sensu z góry zakładać, że będzie źle.
Powód: Błąd.
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 29.04.2010 o godz. 19:57.
Odpowiedz cytując