Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 29.04.2010, 19:32
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No tragedia , myślę że trzeba oddać mecz walkowerem bo inaczej to nie dość że przegramy to pół składu dostanie kartki.

no i po cholere ta szyderazastanów się zanim cos napiszesz...
ps.jeżeli nie masz argumentów do rzeczowej dyskusji to po prostu sie zamknij...tak mówił mój naczelny...chwała mu za to...
Odpowiedz cytując