1q2 napisał(a):

|
No tragedia , myślę że trzeba oddać mecz walkowerem bo inaczej to nie dość że przegramy to pół składu dostanie kartki.
|
no i po cholere ta szydera


zastanów się zanim cos napiszesz...
ps.jeżeli nie masz argumentów do rzeczowej dyskusji to po prostu sie zamknij...tak mówił mój naczelny...chwała mu za to...