Wyświetl pojedynczy post
omen69
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 29.04.2010, 17:28
Tu odnośnie Christowa... chyba coś daje do myślenia:
Wisła Kraków (ME) - Piast Gliwice (ME) 4-0 (2-0)
1:0 Papież (9.)
2:0 Rado (45.)
3:0 Majcherczyk (74.)
4:0 Ligienza (86.)
Wisła (ME): Jarosiński - Šinglár, Rajfur, Cléber, Cygal (80. Ligienza) - Rado, Zalewski (75. Majcherczyk), Chrapek (46. Cyzio), Jeleń (46. Brud) - Papież (78. Batko), Christow (46. Burliga).
Dobra wiadomość taka, że Singlar i Cleber cały mecz rozegrali i na 0 z tyłu, wraz z Jarosińskim... dobrze, że ogrywa się dalej Burliga... ale Christow? Jak on młodzieżówce Piasta bramki strzelić nie umie to chyba drugi Beto? Swoją drogą nasz Betonik gra w lidze chińskiej i strzelił PÓKI CO JEDNEGO gola w wygranym meczu swojej drużyny Nanchang Bayi 3 - 2 Hangzhou Lucheng.

Co do naszego meczu to powinniśmy go wygrać... ale ewentualny remis czy porażka nie pozbawia nas pozycji lidera Z czterech meczy fajnie wygrać wszystkie ale do mistrzostwa wystarczą nam 3
Powód: "póki co jednego"
Ostatnio edytowane przez omen69 : 29.04.2010 o godz. 17:28.
Odpowiedz cytując