Cytat:
|
Pamieta ktoś kiedy Wiśle zagwizdał sędzia karnego?
|
W rewanżu z Lechią w PP, a w lidze to w sierpniu z Bełchatowem.
Widze, że jakikolwiek sędzia nie będzie wyznaczony do prowadzenia meczu Wisły to zawsze komuś coś nie pasuje - Małek-źle, Siejewicz-źle, jakiś z Warszawy- źle. Jakoś nie przypominam sobie, żeby sędziowie często wypaczali wyniki na naszą niekorzyśc, więc może ograniczcie te narzekania.