Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 29.04.2010, 15:32
Cytat:
Pamieta ktoś kiedy Wiśle zagwizdał sędzia karnego?
W rewanżu z Lechią w PP, a w lidze to w sierpniu z Bełchatowem.

Widze, że jakikolwiek sędzia nie będzie wyznaczony do prowadzenia meczu Wisły to zawsze komuś coś nie pasuje - Małek-źle, Siejewicz-źle, jakiś z Warszawy- źle. Jakoś nie przypominam sobie, żeby sędziowie często wypaczali wyniki na naszą niekorzyśc, więc może ograniczcie te narzekania.
Odpowiedz cytując