Wyświetl pojedynczy post
WislaPN
Junior Member
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22487
Stary 29.04.2010, 14:44
Jeśli chodzi o zmiany w kadrze, to dla mnie priorytetem jest pozyskanie odpowiedniego bramkarza. Jak wielu przedmówców proponuję Onyszkę. Poza tym to do pozbycia(wypożyczenie/sprzedaż) są: Juszczyk, Pawełek, Jop, Gołoś i jeśli dalej nic nie pokaże to Hristov. Do pozyskania poza wcześniej wymienionym bramkarzem jakiś młody lewo skrzydłowy, środkowy obrońca i dobry napastnik.
Odpowiedz cytując