Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7147
Stary 29.04.2010, 14:12
szprotson napisał(a):Wyświetl post
e tam. to liga polska.
wystarczyło by by Sandecja awansowała, i juz by sie nikt nie śmiał z "klubiku"
takim samym klubikiem byla Polonia Bytom, Piast Gliwice, Bełchatów, Groclin, Amica, Odra,
Kmita dal zawodnikow, miasto sie itneresuje piłka, do tego lokalni inwestorzy(np. Koral, Fakro)
e tam. mam powody by nie zyczyc im awansu, i nie zycze im awansu.
Pogon, Łks, Widzew, Górnik. Najpierw niech tacy awansuja.
Jeszcze jest trochę kolejek do końca. Bardzo się zdziwię jeśli ŁKS,Zabrze i Pogoń = drużyny z tradycjami i apetytem na awans wszystkie naraz pokpią sprawę i dopuszczą do awansu hmm kopciuszka...
Ostatnio edytowane przez arti : 29.04.2010 o godz. 14:53.
Odpowiedz cytując