Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7144
Stary 29.04.2010, 13:54
Kandzior napisał(a):Wyświetl post
Jednak Piast to coś troszkę 'większego' niż Sandecja
ale co takiego wielkiego ? Sandecja ma chociaż sponsora, a Piast nie.

Cytat:
Właśnie ciągnie. On nic nie wnosi tylko każdy mecz jest o przezycie. Szkolenie młodziezy,ciekawi zawodnicy?Taki Piast nic nie wniósł i nie wnsois do ligi. Podobnie by było z Sadecją,chodź i tak I liga to dla takiego klubiku duża sprawa.
a ile klubów coś wnosi ?
Odpowiedz cytując