Kandzior napisał(a):

Jednak Piast to coś troszkę 'większego' niż Sandecja
|
ale co takiego wielkiego ? Sandecja ma chociaż sponsora, a Piast nie.
Cytat:
|
Właśnie ciągnie. On nic nie wnosi tylko każdy mecz jest o przezycie. Szkolenie młodziezy,ciekawi zawodnicy?Taki Piast nic nie wniósł i nie wnsois do ligi. Podobnie by było z Sadecją,chodź i tak I liga to dla takiego klubiku duża sprawa.
|
a ile klubów coś wnosi ?