|
kunszt i umiejętności Pawełka.. najpierw całą rundę krytykuje się go za jego słabą grę, a teraz gdy jest szansa żeby zobaczyć jego zmiennika to jest płacz. Juszczyk głównie siedzi na ławie, to skąd ma mieć pewność i ogranie?
Co do Mariusza, to wg mnie jego słabą stroną jest gra na przedpolu. Często mija się z piłką, wcale nie ma takiego żelaznego chwytu, o którym piszecie.
|