Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2077
Stary 29.04.2010, 10:11
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
A o pajacowaniu genialnego Murinho po czerwonej kartce (słusznej!) jakoś nikt nie wspomina
Bicie brawa za kartkę, dość wątpliwą, nie odbierałbym w kategoriqach pajacowania. Za takie zagranie gdy sędzia pokazuje żołtko,to messi pwinien dostać za celowe zepchnięcie obrońcy Interu w bandy.


Barcelona pokazała to,że nigdy nie będzie czymś więcej od tworu medialnego. Puszczenie zraszaczy na cieszących się zawodników Interu,to już dno jakiego pewnie trudno szukać w innej lidze. Co dopiero mówić o LM.
Chamstwo i koniec. Kibiców bym nie oceniał,bo jacy to kibice gdzie zespół potrzebuje wsparacia a tu cisza. Ile ich tam było?90 tysięcy? Prawda jest taka,że Interowi bardziej na tym awansie do finału zależało niż Barcelonie. Oni zachowywali się wrecz jakby im się należał. Tak jak przewidywałem taktyka wzięła górę nad klepaniem piłki do oporu. Śmieszne jest to,że niby Barcelona taka mocna a w zasadzie nie stworzyła sobie żadnych sytuacji bramkowych,z których mogłby paśc grad goli. Jedna w zasadzie akcja i jeden gol. Inter ich zjadł.Klepanie nic nie daje jak się ma naprzeciwko siebie doskonałych taktyków i bezwględnych wykonawców taktyki narysowanej przez trenera. Także prawda jest,że gdyby inter nie awansował to pół Mediolanu chodziłoby smutne i by to przezywało. W Barcelonie podejrzewam,że już mało kto pamięta o wczorajszym meczu,bo towarzystwo chiński-japońsko-turystyczne ma już inne plany wycieczkowe. To sa zespoły bez duszy.

Teraz tylko czekam jak Villareal ich zatrzyma u siebie w najbliższej kolejce,Real wygra co ma wygrać i koniec cyrku.

Rok temu przekręcili Chelsea w pól finale. Tak teraz znów kombinowano jakby tu Inter wydywać.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 29.04.2010 o godz. 10:15.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując