|
Tylko przypuszczenia, bez oglądania kolana:
-podejrzewam uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej, częściowo rzepki
-silne naciągnięcie więzadeł, ewentualnie naciągnięcie dwugłowego przy okazji.
w związku z całym zamieszaniem lekarz może powiedzieć, że kolano skręciłeś.
EDIT: daj znać co wyszło.
Powód: JŻS
Ostatnio edytowane przez Jot : 29.04.2010 o godz. 08:25.
|