Wyświetl pojedynczy post
DYRU
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15853
Stary 29.04.2010, 07:30
podczas gry w piłkę xle upadłem czy coś takiego. po treningu zaczęło mnie strasznie bolec w lewym kolanie bardziej po wewnetrznej stronie. w nocy spac nie mogłem. jak mam zgiętą nogę to jest w miarę ok. ale jak mam wyprostowac to jebie mnie strasznie. Wiem, że mam iśc do lekarza i na odległość nikt diagnozy nie postawi. Może ktoś miał cos takiego albo czego się mozna spodziewać
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując