podczas gry w piłkę xle upadłem czy coś takiego. po treningu zaczęło mnie strasznie bolec w lewym kolanie bardziej po wewnetrznej stronie. w nocy spac nie mogłem. jak mam zgiętą nogę to jest w miarę ok. ale jak mam wyprostowac to jebie mnie strasznie. Wiem, że mam iśc do lekarza i na odległość nikt diagnozy nie postawi. Może ktoś miał cos takiego albo czego się mozna spodziewać
