Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2061
Stary 29.04.2010, 00:55
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
w NHL kolesia chroni metr ciuchow, 5 ochraniaczy i kask na glowie .. napierdalanki tam sa codziennoscia, bez tego nie ma hokeja, z prawdziwego zdarzenia

a zeby tak po kazdej sytuacji zatrzymywac mecz i .......ic sie powtorkami to cala gra nei mialaby najmniejszego sensu..
Masz blade pojęcie o NHL ale to miała tylko dygresja być - co do powtórek - jasne że nie chodzi by powtarzać każdy faul, aut , róg itp.

Powtórki tylko w sytuacji gdzie padł gol(czy był spalony czy nie, czy był faul, ręka itp - jeśli jest kontrowersja) , czy był bądź nie karny i być może przy faulach na czerwoną kartkę.
Było by tego pewnie max 5 razy na mecz a sam mecz całkiem możliwe że trwał by tyle samo co teraz(bo ile czasu schodzi na kłótnie)

Natomiast jeśli popierasz cwaniactwo to powinieneś być za dopingiem w sporcie, korupcją w piłce, bo dlaczego sędzia czy cały zespół nie mają oszukiwać jeśli ten sport ma polegać na tym że ten wygrywa kto jest większym cwaniakiem.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując