Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2050
Stary 28.04.2010, 23:10
grzesiek9000 napisał(a):Wyświetl post
Dyskwalifikacja na pare meczy się należy. Zresztą kibice Barcelony pokazali, że to jedna wielka dzicz.
to nie jest dzicz, to są chorzy ludzie, bardzo interesowani i dopingujący TYLKO jak jest dobrze i szansa na lepsze,

byłem na meczu i atmosfera na R22 przy 10tys jest kilkukrotnie razy lepsza niż tam przy 60tys

buczenie, trąbki, zero zgrania, każdy drze sie co chce, notoryczne gwizdy na pilkarzy jak zle zagraja, pilka odskoczy itp

jeśli miałbym zdefiniować pojęcia "kibice sukcesu" odparłbym w dwóch słowach "kibice Fc Barcelony"
Ostatnio edytowane przez lucekj : 28.04.2010 o godz. 23:15.
Odpowiedz cytując