grzesiek9000 napisał(a):

|
Dyskwalifikacja na pare meczy się należy. Zresztą kibice Barcelony pokazali, że to jedna wielka dzicz.
|
to nie jest dzicz, to są chorzy ludzie, bardzo interesowani i dopingujący TYLKO jak jest dobrze i szansa na lepsze,
byłem na meczu i atmosfera na R22 przy 10tys jest kilkukrotnie razy lepsza niż tam przy 60tys
buczenie, trąbki, zero zgrania, każdy drze sie co chce, notoryczne gwizdy na pilkarzy jak zle zagraja, pilka odskoczy itp
jeśli miałbym zdefiniować pojęcia "kibice sukcesu" odparłbym w dwóch słowach "kibice Fc Barcelony"