To sie nazywa dobra taktyka a nie antyfutbol.. zaden frajer nie bedzie pogrywal tak jak chce paru forumowicz z weszlo. com i tego forum..

wielcy znawcy i trenerzy , zalozcie jakas szkolke pilkarska i trenujcie ich po swojemu..
zrobili swoje, poniekad osmieszyli FCB i dobranoc, za 5 lat bedzie sie mowic kto awansowal.. i tylko o tym, a nie jak grali, w ilu i ile bramek padlo
tylko to sie zapisuje w historii, cala reszta sie nie liczy