Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2047
Stary 28.04.2010, 22:57
To sie nazywa dobra taktyka a nie antyfutbol.. zaden frajer nie bedzie pogrywal tak jak chce paru forumowicz z weszlo. com i tego forum..
wielcy znawcy i trenerzy , zalozcie jakas szkolke pilkarska i trenujcie ich po swojemu..
zrobili swoje, poniekad osmieszyli FCB i dobranoc, za 5 lat bedzie sie mowic kto awansowal.. i tylko o tym, a nie jak grali, w ilu i ile bramek padlo
tylko to sie zapisuje w historii, cala reszta sie nie liczy
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 28.04.2010 o godz. 23:00.
Odpowiedz cytując