Mateuusz napisał(a):

|
nie chodzilo mi o nas w kontekscie tego co napisalem. Lechia poprostu zasluzyla na przynajmniej remis za swoja gre i postawe na boisku
|
Lechia zasłużyła na remis. Lech (w nowym ustawieniu) nie grał NIC. Po przerwie grał lepiej, ale w przekroju całego spotkania Lechia zasłużyła na remis. Jak od kilku lat zresztą grają ładnie (bardzo ładnie) w Poznaniu