Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7117
Stary 28.04.2010, 22:28
Mateuusz napisał(a):Wyświetl post
nie chodzilo mi o nas w kontekscie tego co napisalem. Lechia poprostu zasluzyla na przynajmniej remis za swoja gre i postawe na boisku
Lechia zasłużyła na remis. Lech (w nowym ustawieniu) nie grał NIC. Po przerwie grał lepiej, ale w przekroju całego spotkania Lechia zasłużyła na remis. Jak od kilku lat zresztą grają ładnie (bardzo ładnie) w Poznaniu
Odpowiedz cytując