Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2026
Stary 28.04.2010, 22:12
Beznadzieja. Inter był żenujący w tym meczu. A jak pomyślę o finale i Bayernie do pary,,, Nie będę oglądać.
Niektórzy radośnie mogą rzec, że Barca nie jest najlepsza na świecie. No tak,, Inter jest! Byle kto, byle nie zadufana w sobie Barcelona ()! Ulżyło dziwakom.
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"
Odpowiedz cytując