Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
couch
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
2021
28.04.2010, 22:11
Żadna inna drużyna grając na Camp Nou przez 60 min w 10 nie potrafiłaby tak bronić się przed atakami Barcy. Tak świetnej defensywy to ja w swoim życiu nie widziałem.
couch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do couch
Znajdź inne posty napisane przez couch