Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22480
Stary 28.04.2010, 22:02
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-klubu,1471079 pan Csaplar mógłby sie przyjrzeć temu
On pracuje jeszcze dla Wisły?Z tego co słyszałem to obaj nasi pseudoskauci starcili pracę za....poprostu jej brak z ich strony(było to czasowo, koło zwolnienia Skorży).
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując