Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
LuKiTS89
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Oława-->Kraków
Offline
#
1988
28.04.2010, 21:55
To co robią redaktorzy to jest tragedia tak za Barcą byc:/
LuKiTS89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LuKiTS89
Znajdź inne posty napisane przez LuKiTS89