Zieniu1906 napisał(a):

Ku*** 2-1 dla Amiki :/ Sry za oFFtOp
A tak pozatym to może byłoby warto zainteresować się Lukjanowsem z Lechii oglądam teraz mecz i ten chłopak naprawdę mógłby być wzmocnieniem . Jest bardzo szybki , przegląd pola też ma dobry no i technikę .
|
Tylko jakby nie patrzeć to za dużo bramek to on tam nie strzela, dwa razy wturlał jak się nie mylę? Może i by się odblokował jak Micanski ale czy na pewno ?