Wyświetl pojedynczy post
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1974
Stary 28.04.2010, 21:11
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Dostali 4 żółte kartki - wszystkie prawidłowe, nie wiem o co wam k...a chodzi i jakiego przekrętu się dopatrujecie? :|
jakoś w zeszłym tygodniu, jak ewidentnego karnego nie podyktował Barcelonie to nikt się nie udzielał...
mecz w zeszłym tygodniu to pierwszy od daaaaaaaaaaaaaawna, w którym sędziowie nie gwizdali pod Barcę. A cóż, od dawna FCB nie wygrała ciężkiego dwumeczu w lidze mistrzów bez pomocy sędziów. Zresztą, jest różnica pomiędzy nieodgwizdanym karnym w jednym meczu a systematycznie nieodgwizdywanymi przez kilka ostatnich sezonów karnymi przeciwko Barcy, systematycznie wyrzucanymi i kartkowanymi zawodnikami przeciwników itd.
ehehehe, wszystkie prawidłowe. Zwłaszcza ta dla Julio Cesara jest standardową praktyką sędziów w 30 minucie
Ostatnio edytowane przez Zbyychu : 28.04.2010 o godz. 21:15.
Odpowiedz cytując