Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9365
Stary 28.04.2010, 21:02
Kuba napisał(a):Wyświetl post
co za kpina z tym dniem otwartym


widok z sektora E można zobaczyć na zdjęciach i kamerach
tak naprawde liczy się wnętrze C, poziomy, widok z samej trybuny etc

skandal.
Dokładnie.
Ja NIE WIERZĘ, że nie można było zorganizować wejścia na trybunę wschodnią - i to bez problemu można byłoby zorganizować przejście po kondygnacjach od -1 do +3, wejść na trybuny, skyboksy, restauracje. Na dużo bardziej skomplikowanych budowach jak w Gdańsku czy tym bardziej w Warszawie na SN da się zorganizować wejścia, mimo że tam na całej budowie trwają intensywne prace, a nie tylko wykończeniówka jak na trybunie wschodniej.
Boją się niewygodnych pytań, raczej wątpię że usłyszelibyśmy odpowiedzi na to, kiedy będą zlecone pozostałe prace, co wnętrzem północnej, IT, wyposażeniem zachodniej itd. To są kpiny ze strony miasta.
Odpowiedz cytując