Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2769
Stary 28.04.2010, 20:34
Dymcol napisał(a):Wyświetl post
jak stoi sprawa z biletami na sektor 3 lub 2 ?
są jeszcze?
Z tego co da się zobaczyć na oficjalnej to nie ma informacji jako by nie było biletów na powyższe sektory, więc zapewne jeszcze są.
Zadzwonisz jutro i się upewnisz.
Odpowiedz cytując