Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Garbaż1906
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
15852
28.04.2010, 20:28
zidanemarcin
napisał(a):
Czy da rady ktos zrobic tak, by miec na komorke sam dzwiek od 41 do 46 sekundy ?
http://www.youtube.com/watch?v=tQBOU...eature=related
Chciałbym sobie ustawic jako dzwiek do smsow.
jest taki program "rzeźnik mpegów" , ściągnij sobie co tam chcesz na dysk, potem znajdź w googlach ten program i w nim wytniesz sobie fragment, który Cię interesuje. Program prosty w obsłudze.
Garbaż1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Garbaż1906
Znajdź inne posty napisane przez Garbaż1906