Wyświetl pojedynczy post
Garbaż1906
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15852
Stary 28.04.2010, 20:28
zidanemarcin napisał(a):Wyświetl post
Czy da rady ktos zrobic tak, by miec na komorke sam dzwiek od 41 do 46 sekundy ?

http://www.youtube.com/watch?v=tQBOU...eature=related

Chciałbym sobie ustawic jako dzwiek do smsow.
jest taki program "rzeźnik mpegów" , ściągnij sobie co tam chcesz na dysk, potem znajdź w googlach ten program i w nim wytniesz sobie fragment, który Cię interesuje. Program prosty w obsłudze.
Odpowiedz cytując