Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7020
Stary 28.04.2010, 20:23
A ja się pochwalę wczoraj odwiedziłem STS i jak juz dawno nie grałem Ekstraklasy to skusiłem się na taki mały ekstraklasowy kuponik:
Polonia Warszawa- GKS Bełchatów X
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław X
Cracovia Kraków - Odra Wodzisław Śl. 1
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1 ( dzięki Franek )

I weszło wszystko, choć Jagiellonia do końca nie była pewna.
http://i40.tinypic.com/t6ynoi.jpg
Odpowiedz cytując