A ja się pochwalę wczoraj odwiedziłem STS i jak juz dawno nie grałem Ekstraklasy to skusiłem się na taki mały ekstraklasowy kuponik:
Polonia Warszawa- GKS Bełchatów X
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław X
Cracovia Kraków - Odra Wodzisław Śl. 1
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1 ( dzięki Franek

)
I weszło wszystko, choć Jagiellonia do końca nie była pewna.
http://i40.tinypic.com/t6ynoi.jpg