Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7105
Stary 28.04.2010, 20:14
Cytat:
piękny mecz Lechii, czapki z głów, ale punkty są za bramki , nie za ambicję i wolę walki. W polu grali piękne, ale zagrożenia na bramkę za bardzo nie stwarzali, przed linią pola karnego tracili impet i pomysł.
Dokładnie to samo można było powiedzieć przedwczoraj o Koronie z Legią. Zajebista szkoda Lechii, bo zasłużyli co najmniej na remis, ale cóż, pozostaje za tydzień trzymać kciuki za przełamanie Śląska i w końcu komplet punktów dla WKSu. Grają chłopaki z pomysłem i polotem (o Lechii oczywiście). Wybijanie na pałę tylko jak naprawdę nie da się inaczej. Bałem się, że może się skończyć jak z Legią- że po prostu padną na cycki po 30-40 minutach gry na maxa, ale jednak cisnęli cały czas. No szkoda, zajebista szkoda.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując