Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15850
Stary 28.04.2010, 19:51
Czy da rady ktos zrobic tak, by miec na komorke sam dzwiek od 41 do 46 sekundy ?

http://www.youtube.com/watch?v=tQBOU...eature=related

Chciałbym sobie ustawic jako dzwiek do smsow.

Odpowiedz cytując