Brawo Ruch

no i oczywiście brawo Lechia ! Chciałbym aby Wisła grała taką piłkę. Obawiam się tylko jednego, Lechia może tego tempa nie wytrzymać a Amica wtedy przyciśnie i wepchnie coś na farta...obym się mylił. Ludzie narzekają że Polska liga to dno a moim zdaniem z roku na rok jest lepsza

mecze ciekawsze może nie wszystkie ale jednak się zdarzają częściej niż przedtem
