Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7078
Stary 28.04.2010, 19:04
Brawo Ruch no i oczywiście brawo Lechia ! Chciałbym aby Wisła grała taką piłkę. Obawiam się tylko jednego, Lechia może tego tempa nie wytrzymać a Amica wtedy przyciśnie i wepchnie coś na farta...obym się mylił. Ludzie narzekają że Polska liga to dno a moim zdaniem z roku na rok jest lepsza mecze ciekawsze może nie wszystkie ale jednak się zdarzają częściej niż przedtem
Odpowiedz cytując