Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#965
Stary 28.04.2010, 18:50
Nie płaczcie bo sytuacja i tak jest rewelacyjna jak na polskie warunki. Nie pasuje to dołóż sam pieniędzy. Wolałbyś oglądać drugą ligę z klubem z budżetem jak Podbeskidzie i piłkarzami pokroju Rafała Naskręta?