|
W lewej kieszeni :]
Ta wiadomość się raczej do tematu sf nadaje
Niemniej jednak dobrze byłoby w końcu zakończyć telenowelę o bramkarzach w Wiśle.. Jeden dobry ruch transferowy, ambitny, trochę doświadczony bramkarz (coś a'la Sandomierski, Bąk) i nie będzie powrotu do tematu przez kilka lat. Wszystko w rękach naszych działaczy. No tak...
|