Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22468
Stary 28.04.2010, 16:24
W lewej kieszeni :]

Ta wiadomość się raczej do tematu sf nadaje

Niemniej jednak dobrze byłoby w końcu zakończyć telenowelę o bramkarzach w Wiśle.. Jeden dobry ruch transferowy, ambitny, trochę doświadczony bramkarz (coś a'la Sandomierski, Bąk) i nie będzie powrotu do tematu przez kilka lat. Wszystko w rękach naszych działaczy. No tak...
Odpowiedz cytując