Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 28.04.2010, 16:09
Z Juszczykiem na Koronę !!

Cytat:
Mariusz Pawełek raczej nie zagra w piątkowym meczu z Koroną Kielce. - Badania wykazały, że wewnętrzna struktura kolana nie jest naruszona, jednak w tego typu kontuzjach trzeba czasu - mówi Henryk Kasperczak.
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23057
Odpowiedz cytując