http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-klubu,1471079 pan Csaplar mógłby sie przyjrzeć temu zawodnikowi a Juszczyk i Pawełek mogliby sie od niego uczyć strzałów na bramke i obrony a ta propo to ten bramkarz chyba byłby w zasięgu Wisły w razie awansu do CL

Wiśle by sie na pewno przydał