Marszałek napisał(a):

Rozumiem,że Chrostov jest tak cienki,że nawet chodzący po boisku Brożek będzie grać w pierwszej 11. Musi być jaiś inny powód absencji Chrostova. Skorża przyzwyczaił nas do tego,że sprowadza zawodnika a póżniej nie daje mu szansy,bo tak słaby. W przypadku Beto,z Chrostovem może być podobnie. Zauwazył,że mu się do niczego nie przyda i Chrostov siedział. Przyszedł Kaperczak i rece załamał. W sumie jest to jedna z cech Skorzy,która powoduje,że jest miernym trenerem,bak oceny przydatności zawodnika. No chyba,że Kasperczak uznał,że bez Chrostova sobie poradzi. A może wynagordzenie Bułgara jest uzaleznione od minut gry?W każdym razie dziwne jest to,że słaby Brożek i tak w oczach Kasperczaka jest lepszy od byłego króla strzelców ligi bułgarskiej.
Z Kirmem może być dobry ruch. Facet na jedne mecz może stowrzyć różnice. Rywla średni, w sam raz na przełamanie. Nie miałbym nic przeciwko gdyby Kasperczak go wpuścił.
|
Ale sobie zakodowałeś..Dawno nie grał można było się pomylić i zapomnieć
